Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,5% sub estimat

”Servicii actualizare documente strategice suport – PATJ județ Maramureș”

Număr anunț
CN1036676
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI" Cluj-Napoca (CUI 4305849)
Cod CPV
73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260.504,20 RON
Valoare atribuită
800.000 RON 36,5% sub estimat
Data publicării
11.11.2021 13:00
Anunț de atribuire
CAN1075448
Termen limită
28.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 220-578929
Documentație de atribuire
DF1130270

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ECO MAPS SRL CUI RO33876571

Valoare atribuită

800.000 RON

din 1.260.504,20 RON estimat 36,5%

Adjudecat la 63,5% din estimat · economie 460.504,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.