Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,7% sub estimat
Achiziția și instalarea ”sistemului de analiză și stocare a evenimentelor de securitate aferente nodurilor rețelei sTESTA”, precum și licențe de funcționare și suport de la producător pe o perioadă de 5 ani din cadrul proiectului ”Dezvoltarea sistemului de identificare și recunoaștere facială (NBIS) și interconectarea acestuia cu autoritățile de aplicare a legii din UE prin intermediul sTESTA”
- Număr anunț
- SCN1086471
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Furnizor / câștigător
- METAMINDS S.A. (CUI 34770594)
- Cod CPV
- 32427000-2 · Sistem de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 127.950 RON 32,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2021 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1056016
- Termen limită
- 15.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1113838
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INNOVA SYSTEMS S.R.L. CUI 42764631
Terți susținători 1
SYNOTECH GLOBAL SERVICES ROMANIA SRL CUI RO 6476683
Valoare atribuită
127.950 RON
din 190.000 RON estimat
32,7%
Adjudecat la 67,3% din estimat · economie 62.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.