Atribuită Anunț de participare

,,Autocisternă pentru transport și alimentare carburanți, de înaltă mobilitate, pentru sarcini grele, de capacitate 15.000 litri”

Număr anunț
CN1036670
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
34133110-2 · Autocisterne de carburanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.860.770 RON
Valoare atribuită
55.942.431,72 RON
Data publicării
11.11.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1076491
Termen limită
20.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 220-577003
Documentație de atribuire
DF1130247

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
AUTOMECANICA MEDIAS CUI RO 21449178

Valoare atribuită

55.942.431,72 RON

din 26.860.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.