Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Furnizare- Rechizite școlare pentru unitățile de învățământ preuniversitar din județul Brăila pentru anul școlar 2021-2022

Număr anunț
SCN1086601
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
Furnizor / câștigător
C&C PREVENT SRL (CUI 28084575)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271.998,08 RON
Valoare atribuită
270.699,04 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
27.05.2021 15:52
Anunț de atribuire
SCNA1054492
Termen limită
08.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114258

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

270.699,04 RON

din 271.998,08 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.299,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.