Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,7% sub estimat

Achizitie pachet servicii retro-digitalizare arhiva în cadrul proiectului „Împreună pentru Ialomiţa – Strategia de dezvoltare a judeţului Ialomiţa 2021-2027 şi servicii publice accesibile pentru cetăţeni”, cod SMIS 135954/SIPOCA 801

Număr anunț
SCN1086578
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DELTA CART EDUCATIONAL SRL (CUI 15061430)
Cod CPV
72252000-6 · Servicii de arhivare computerizata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540.000 RON
Valoare atribuită
288.000 RON 46,7% sub estimat
Data publicării
27.05.2021 11:19
Anunț de atribuire
SCNA1058223
Termen limită
22.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114122

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
SILURUS SRL CUI RO3781232
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

288.000 RON

din 540.000 RON estimat 46,7%

Adjudecat la 53,3% din estimat · economie 252.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.