Anulată
Anunț de participare
Lot I: Achiziția a 6 autospeciale electrice pentru Poliția Locală, prin Programul Rabla Plus și 2 stații de reîncărcare Lot II: Achiziția a 10 autospeciale benzină+GPL, pentru Poliția Locală, prin Programul Rabla Clasic Lot III: Achiziția unei autospeciale pentru Poliția Locală, cu 7+1 locuri pentru transport persoane
- Număr anunț
- CN1036741
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 6 (CUI 17314075)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582.277,08 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 12.11.2021 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1067739
- Termen limită
- 02.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 221-581889
- Documentație de atribuire
- DF1130552
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 1.582.277,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achiziția a 6 autospeciale pentru Poliția Locală, prin Programu… | 868.058,78 RON | Anulat | — |
| 2 | Achiziția a 10 autospeciale benzină+GPL, pentru Poliția Locală,… | 546.218,30 RON | Anulat | — |
| 3 | Achiziția unei autospeciale pentru Poliția Locală, 7+1 locuri | 168.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.