Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
Contract furnizare Echipamente de laborator
- Număr anunț
- SCN1086687
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259.663,86 RON
- Valoare atribuită
- 239.836 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2021 14:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1055916
- Termen limită
- 16.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114351
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 259.663,86 RON Adjudecat: 239.836 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem dezagregare cu microunde cu incarcare orizontala | 130.252,10 RON | RONEXPRIM | 130.000 RON ↓0,2% |
| 2 | Sistem preparare apa ultrapura | 45.378,15 RON | NITECH | 41.436 RON ↓8,7% |
| 3 | Bidistilator | 64.705,88 RON | NITECH | 51.700 RON ↓20,1% |
| 4 | Balanta analitica cu 4 zecimale | 8.403,36 RON | NITECH | 7.300 RON ↓13,1% |
| 5 | Oxigenometru de laborator | 10.924,37 RON | NITECH | 9.400 RON ↓14,0% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SEPADIN SRL CUI RO 3341894
Valoare atribuită
239.836 RON
din 259.663,86 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 19.827,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.