Atribuită
Anunț de participare
Furnizare reactivi, substanțe și materiale consumabile pentru laboratorul de analize medicale – 2021
- Număr anunț
- SCN1086655
- Autoritate contractantă
- SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 821.599,44 RON
- Valoare atribuită
- 821.566,44 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 10:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1054885
- Termen limită
- 11.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114208
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Adjudecat: 821.566,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Analizor automat de biochimie Konelab 20i | — | — | |
| 2 | Analizor automat de biochimie Mindray BS-480 | — | — | |
| 3 | Analizor automat de imunologie TOSOH AIA 2000 | — | CLINI-LAB | 759.352,44 RON |
| 4 | Analizor automat electroforeza PRETTY | — | — | |
| 5 | Analizor automat de hematologie Mindray BC-5380 | — | — | |
| 6 | Analizor de urina automat LabUMat & UriSed | — | — | |
| 7 | Analizor automat de coagulare ACL Elite | — | Medist | 62.214 RON |
| 8 | Analizor automat electroforeza Genio S | — | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
821.566,44 RON
din 821.599,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro