Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări de construcție – suplimentare pentru proiectul „INFIINTAREA CENTRULUI DE DEZVOLTARE A ACTIVITATILOR SOCIALE SI SOCIO-MEDICALE IN SATUL ROMANII DE SUS, CATUNUL SALISTE, ORASUL HOREZU, JUDETUL VALCEA’’

Număr anunț
SCN1086626
Autoritate contractantă
ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
Furnizor / câștigător
CONTRUST S.R.L. (CUI 6913222)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.381,61 RON
Valoare atribuită
51.359,05 RON
Data publicării
28.05.2021 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1054984
Termen limită
08.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114241

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTRUST S.R.L. CUI RO 6913222

Valoare atribuită

51.359,05 RON

din 51.381,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.