Atribuită Anunț de participare

Reactivi si consumabile compatibilie cu analizorul de gaze sangvine ABL 835 FLEX

Număr anunț
CN1036799
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820.222,79 RON
Valoare atribuită
1.832.222,61 RON
Data publicării
14.11.2021 09:00
Anunț de atribuire
CAN1071918
Termen limită
20.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 223-586306
Documentație de atribuire
DF1130472

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (30)

Adjudecat: 1.832.222,61 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Solutie de curatare (solutie Cleaning)
2 Solutie de calibrare 1
3 Solutie de calibrare 2
4 Solutie de clatire (solutie Rinse)
5 Gaz de Calibrare 1
6 Gaz de Calibrare 2
7 Hartie termica
8 Capilare heparinate din sticla
9 Seringa heparinizata
10 Membrana electrod Referinta
11 Membrana electrod Glucoza
12 Membrana Lactat
13 Membrana electrod K+ Novaintermed S.R.L. 1.832.222,61 RON
14 Membrana electrod Ca2+
15 Membrana electrod Cl-
16 Membrana electrod Na+
17 Membrana electrod pCO2
18 Membrana electrod pO2
19 Solutie Hipoclorit
20 Solutie calibrare modul oximetrie
21 Electrod de K+
22 Electrod de pH
23 Electrod de referinta
24 Electrod de Ca2+
25 Electrod de Cl-
26 Electrod de Glu
27 Electrod de Lac
28 Electrod de Na+
29 Electrod de pCO2
30 Electrod de pO2

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

1.832.222,61 RON

din 1.820.222,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.