Atribuită
Anunț de participare
Achiziție utilaj miniexcavator pe șenile
- Număr anunț
- SCN1086726
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
- Furnizor / câștigător
- SIRIO ORGANIC (CUI 19136349)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242.016 RON
- Valoare atribuită
- 241.990 RON
- Data publicării
- 31.05.2021 09:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1055140
- Termen limită
- 14.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114210
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIRIO ORGANIC CUI RO19136349
Valoare atribuită
241.990 RON
din 242.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro