Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat

„Calculatoare portabile tip 1,2” Lot 1- „Calculatoare portabile tip 1” Lot 2 -„Calculatoare portabile tip 2”

Număr anunț
CN1031453
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI 1801821)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.563.000 RON
Valoare atribuită
3.765.396,88 RON 17,5% sub estimat
Data publicării
01.06.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1064224
Termen limită
05.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 105-277691
Documentație de atribuire
DF1114134

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.765.396,88 RON

din 4.563.000 RON estimat 17,5%

Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 797.603,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.