Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Servicii complete de service pentru sistemele de tipărire a Cărților de identitate

Număr anunț
CN1036807
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR SI ADMINISTRAREA BAZELOR DE DATE (CUI 26362870)
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI 1801821)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.112.000 RON
Valoare atribuită
7.704.000 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
14.11.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1075000
Termen limită
15.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 223-587242
Documentație de atribuire
DF1130459

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

7.704.000 RON

din 8.112.000 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 408.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.