- Număr anunț
- SCN1086821
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.000 RON
- Valoare atribuită
- 140.000 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 09:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1066528
- Termen limită
- 24.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114444
Documente
Documentația de atribuire
- 10_Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- 10_Formulare-semnat.doc.p7s
- 10_Model Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1114444.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
140.000 RON
din 140.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro