Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,5% sub estimat
Servicii pentru actualizarea Strategiei de Dezvoltare Durabilă a Județului Maramureș perioada 2021 – 2027
- Număr anunț
- SCN1086815
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- ECO MAPS SRL (CUI 33876571)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.151,26 RON
- Valoare atribuită
- 266.600 RON 29,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.06.2021 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1060303
- Termen limită
- 17.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114460
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RomActiv Business Consulting SRL CUI RO 15203674
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AVENSA CONSULTING SRL CUI RO 15485389
Valoare atribuită
266.600 RON
din 378.151,26 RON estimat
29,5%
Adjudecat la 70,5% din estimat · economie 111.551,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.