Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,8% sub estimat

Contract de furnizare telefoane mobile - D. S. Prahova

Număr anunț
SCN1086799
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.900 RON
Valoare atribuită
26.250 RON 24,8% sub estimat
Data publicării
02.06.2021 08:07
Anunț de atribuire
SCNA1054465
Termen limită
14.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114501

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

26.250 RON

din 34.900 RON estimat 24,8%

Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 8.650 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.