Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

SERVICII DE TRANSPORT DESEURI MENAJERE

Număr anunț
SCN1086794
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
Furnizor / câștigător
RDE HURON SRL (CUI 10313528)
Cod CPV
90512000-9 · Servicii de transport de deseuri menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.400 RON
Valoare atribuită
173.460 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
02.06.2021 07:27
Anunț de atribuire
SCNA1055190
Termen limită
14.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114458

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RDE HURON SRL CUI RO 10313528
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TREFOREX SRL CUI RO 16035706

Valoare atribuită

173.460 RON

din 176.400 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 2.940 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.