Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,2% sub estimat

Furnizare echipamente informatice în cadrul Proiectului “Sprijin în implementarea SNAP prin consolidarea capacității administrative a ANAP și a autorităților contractante” – SIPOCA 625 Proiect finanțat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Capacitate Administrativa 2014-2020

Număr anunț
CN1036920
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.411.145,88 RON
Valoare atribuită
1.139.808 RON 19,2% sub estimat
Data publicării
18.11.2021 15:00
Anunț de atribuire
CAN1076320
Termen limită
22.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 225-589869
Documentație de atribuire
DF1130679

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

1.139.808 RON

din 1.411.145,88 RON estimat 19,2%

Adjudecat la 80,8% din estimat · economie 271.337,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.