Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,7% sub estimat

Furnizare echipamente medicale și mobilier în cadrul proiectului “Modernizare, extindere, dotare a Unității de Primiri Urgențe din strada Marchian, nr. 11, Botoșani” 4 Loturi Număr referință: 3372955/8/2021 SMIS 121833

Număr anunț
CN1036907
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894.336,77 RON
Valoare atribuită
432.400 RON 51,7% sub estimat
Data publicării
18.11.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1073453
Termen limită
27.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 225-589691
Documentație de atribuire
DF1130743

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668

Valoare atribuită

432.400 RON

din 894.336,77 RON estimat 51,7%

Adjudecat la 48,3% din estimat · economie 461.936,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.