Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,1% sub estimat

ACORD - CADRU DE FURNIZARE SURSE NEÎNTRERUPTIBILE DE TENSIUNE

Număr anunț
CN1036889
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
FELIX TELECOM SRL (CUI 2354144)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.259.216,60 RON
Valoare atribuită
2.906.380,11 RON 78,1% sub estimat
Data publicării
17.11.2021 19:00
Anunț de atribuire
CAN1077002
Termen limită
23.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 225-589532
Documentație de atribuire
DF1130821

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.906.380,11 RON

din 13.259.216,60 RON estimat 78,1%

Adjudecat la 21,9% din estimat · economie 10.352.836,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.