Atribuită Anunț de participare

”Reabilitare strada Decebal, Municipiul Vaslui”

Număr anunț
CN1036881
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
CONEST SA (CUI 1959695)
Cod CPV
45233223-8 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei soselelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.335.809,41 RON
Valoare atribuită
33.311.206,48 RON
Data publicării
17.11.2021 17:00
Anunț de atribuire
CAN1115438
Termen limită
10.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 225-588605
Documentație de atribuire
DF1130749

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONBETAS SRL CUI RO 11711416
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SORAGMIN SRL CUI 26473061
Terți susținători 1
TRANSMIR SRL CUI RO 10400632
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

33.311.206,48 RON

din 26.335.809,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.