Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Dispozitiv hidraulic pentru dezacuplarea munitiilor de artilerie

Număr anunț
SCN1086886
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARĂ 02571 (CUI 24250748)
Furnizor / câștigător
UZINA MECANICA BABENI SA (CUI 14363324)
Cod CPV
42636100-4 · Prese hidraulice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352.940,98 RON
Valoare atribuită
350.000 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
03.06.2021 07:50
Anunț de atribuire
SCNA1055686
Termen limită
14.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114225

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMARM CUI RO 13554423

Valoare atribuită

350.000 RON

din 352.940,98 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.940,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.