Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,7% sub estimat
Extindere RED in localitatea Sercaia, str Parau , nr FN, zona drum DN 1S, jud Brasov
- Număr anunț
- SCN1086884
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595.768,22 RON
- Valoare atribuită
- 347.091,26 RON 41,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2021 07:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1058531
- Termen limită
- 23.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114606
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA CUI RO 3582957
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRO CONEL IMPEX SRL CUI RO 16213960
Valoare atribuită
347.091,26 RON
din 595.768,22 RON estimat
41,7%
Adjudecat la 58,3% din estimat · economie 248.676,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.