Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
Servicii de revizii si reparatii pentru autoturisme si autoutilitare sub 3,5 to aflate in parcul auto al SC APA CANAL 2000 SA
- Număr anunț
- SCN1087012
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 177.071 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2021 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1055572
- Termen limită
- 16.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114655
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 177.071 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT I | — | DAPEROM GRUP AUTO S.R.L. | 84.840 RON |
| 2 | LOT II | — | DAPEROM GRUP AUTO S.R.L. | 92.231 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAPEROM GRUP AUTO SRL CUI RO 7792870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAPEROM GRUP AUTO SRL CUI RO 7792870
Valoare atribuită
177.071 RON
din 190.000 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 12.929 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.