Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Servicii de dezvoltare componente software pentru platforma de școlaritate TUIASI

Număr anunț
CN1036927
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
CODE932 SRL (CUI 19121100)
Cod CPV
72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714.285 RON
Valoare atribuită
710.000 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
18.11.2021 19:00
Anunț de atribuire
CAN1080032
Termen limită
22.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 225-591819
Documentație de atribuire
DF1130881

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CODE932 SRL CUI RO19121100

Valoare atribuită

710.000 RON

din 714.285 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 4.285 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.