Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 67,0% sub estimat

Achiziţie publică de servicii de Proiectare de proiectare - elaborare PT si a detaliilor de executie, documentatii avize, obtinerea Autorizatiei de Construire si asistenta tehnica

Număr anunț
SCN1086985
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
DRUM POD INVEST SRL (CUI 16548086)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148.000 RON
Valoare atribuită
48.800 RON 67,0% sub estimat
Data publicării
04.06.2021 08:53
Anunț de atribuire
SCNA1056868
Termen limită
17.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114690

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NORDIC VISION S.R.L. CUI RO38756860
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LEVNIC DESIGN SRL CUI RO 29505265
Terți susținători 1
PROMOTAS SRL CUI RO 12912884
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

48.800 RON

din 148.000 RON estimat 67,0%

Adjudecat la 33,0% din estimat · economie 99.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.