Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare la nivel PT și execuție lucrări în cadrul proiectului ”Îmbunătățirea infrastructurii educaționale în Școala Gimnazială B.P.Hașdeu municipiul Câmpina”, cod SMIS: 123268
- Număr anunț
- SCN1087103
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- MARISTAR COM SRL (CUI 22579117)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.851.385,01 RON
- Valoare atribuită
- 14.857.687,24 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1058624
- Termen limită
- 01.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114966
Documente
Documentația de atribuire
- Audit energetic.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Certificat urbanism.pdf.p7s
- Contract de lucrari.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1114966.pdf
- Formulare.docx.p7s
- HCL Aprobare indicatori tehnico-economici.pdf.p7s
- Instructiuni suplimentare pentru ofertanti.pdf.p7s
- plan certificat urbanism.pdf.p7s
- Studiu geo verificat.pdf.p7s
- Studiul de fezabilitate-partea 1.pdf.p7s
- Studiul de fezabilitate-partea 2.pdf.p7s
- Studiul de fezabilitate-planse arhitectura.pdf.p7s
- Studiul de fezabilitate-planse instalatii.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MARISTAR COM SRL CUI 22579117
Asociați 3
AVENTUS DESIGN SRL CUI RO35931524
RAD PANORAMA CONSTRUCT S.R.L. CUI 35895545
LE GRAND G & G S.R.L. CUI 16451538
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
UNION GENERAL CONSTRUCT SA CUI RO 17425090
Asociați 1
ROADCONSTRUCT CUI 21664249
Terți susținători 1
KREEISSTAD CONSTRUCTION SRL CUI RO 28130949
Valoare atribuită
14.857.687,24 RON
din 11.851.385,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro