Atribuită
Anunț de participare
Servicii abonamente telefonie mobilă
- Număr anunț
- CN1036986
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.422.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.899.169,20 RON
- Data publicării
- 20.11.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1077660
- Termen limită
- 27.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 227-597647
- Documentație de atribuire
- DF1131100
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_15.11.2021-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1131100.pdf
- FORMULARE-semnat.zip.p7s
- PROIECT acord cadru 28.10-semnat.docx.p7s
- Proiect contract subsecvent 02.11-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
1.899.169,20 RON
din 1.422.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro