Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 53,4% sub estimat

Achizitie Aparatura Medicala si echipamente medicale in cadrul Proiectului "COmbaterea VIrusului prin Dotarea Spitalului Clinic de Neuropsihiatrie Craiova"

Număr anunț
CN1036983
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.600 RON
Valoare atribuită
29.662,70 RON 53,4% sub estimat
Data publicării
18.11.2021 09:14
Anunț de atribuire
CAN1074506
Termen limită
03.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1131014

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 63.600 RON Adjudecat: 29.662,70 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PATURA TERMICA 16.800 RON NERAMO DISTRIBUTION 15.272,70 RON ↓9,1%
2 Saltele antiescara 7.800 RON
6 Paturi cu protectie laterala si sistem de ridicare mecanic 39.000 RON MED TEHNICA SRL 14.390 RON ↓63,1%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MED TEHNICA SRL CUI RO29837639
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MLM MEDICAL SRL CUI RO 15435828

Valoare atribuită

29.662,70 RON

din 63.600 RON estimat 53,4%

Adjudecat la 46,6% din estimat · economie 33.937,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.