Atribuită Anunț de participare

Furnizare pachete software analitice, ştiinţifice, matematice sau previzionale, de desen şi imagistică - Proiect RCENT AIR MySMIS 127324

Număr anunț
CN1036966
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
48460000-0 · Pachete software analitice, stiintifice, matematice sau previzionale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
518.935 RON
Valoare atribuită
518.935 RON
Data publicării
19.11.2021 19:00
Anunț de atribuire
CAN1073026
Termen limită
20.12.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 226-594489
Documentație de atribuire
DF1131086

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 518.935 RON Adjudecat: 518.935 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 de produse – Software ştiinţific 1 342.375 RON
2 de produse – Software de analizӑ statisticӑ 92.400 RON S.C. APEL LASER S.R.L. 518.935 RON
3 de produse – Software ştiinţific 2 84.160 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

518.935 RON

din 518.935 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.