Atribuită Anunț de participare

Anvelopare unități de învățământ – Școala Gimnaziala nr.31 Gh. Munteanu – Lucrări suplimentare

Număr anunț
SCN1087065
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
TORSEN SRL (CUI 27829540)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
725.013,01 RON
Valoare atribuită
724.814,67 RON
Data publicării
07.06.2021 08:14
Anunț de atribuire
SCNA1058040
Termen limită
23.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114979

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TORSEN SRL CUI 27829540

Valoare atribuită

724.814,67 RON

din 725.013,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.