Atribuită Anunț de participare

Furnizare produse de balastieră pentru drumurile comunale şi săteşti în comuna Dagata, judeţul Iasi

Număr anunț
SCN1087224
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Furnizor / câștigător
JOHNNY TRANS SRL (CUI 16628142)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.000 RON
Valoare atribuită
168.000 RON
Data publicării
08.06.2021 19:14
Anunț de atribuire
SCNA1057312
Termen limită
30.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115187

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOHNNY TRANS SRL CUI RO16628142

Valoare atribuită

168.000 RON

din 168.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.