Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Furnizare buldoexcavator cu accesorii
- Număr anunț
- SCN1087172
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510.000 RON
- Valoare atribuită
- 468.114,97 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2021 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1057679
- Termen limită
- 02.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114781
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Asociați 1
MOTORACTIVE IFN SA CUI RO10180820
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
468.114,97 RON
din 510.000 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 41.885,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.