- Număr anunț
- SCN1087284
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- GAFI PRODCOM SRL (CUI 15198420)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 422.181,72 RON
- Valoare atribuită
- 542.508,84 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 14:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1055229
- Termen limită
- 16.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115051
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GAFI PRODCOM SRL CUI 15198420
Valoare atribuită
542.508,84 RON
din 422.181,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro