Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
Achiziția de laptopuri si licente software pentru laptopuri pentru proiectul cu titlul „Educație și competențe prin stagii de practică pentru studenți din domeniul drept și administrație publică”, cod POCU/626/6/13, cod SMIS: 132662
- Număr anunț
- SCN1087281
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.420 RON
- Valoare atribuită
- 40.810 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.06.2021 13:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1055010
- Termen limită
- 22.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115157
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 50.420 RON Adjudecat: 40.810 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop | 33.613,36 RON | Sharolt Group | 40.810 RON |
| 2 | Licente software pentru laptopuri | 16.806,64 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
40.810 RON
din 50.420 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 9.610 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.