Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat
Servicii de programare de software de aplicație pt ”realizarea unei machete/schițe electronice pentru raportarea indicatorilor de performanță în domeniul politicilor familiale” - lot 1, și pt ”dezvoltarea unei platforme electronice„ – lot 2, în cadrul proiectului „Politici sociale performante – strategie națională pentru implementarea performantă a politicilor familiale”, cod MY SMIS 706/129604
- Număr anunț
- CN1037084
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 72212000-4 · Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600.000 RON
- Valoare atribuită
- 960.000 RON 40,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.11.2021 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082192
- Termen limită
- 14.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 230-604837
- Documentație de atribuire
- DF1131403
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.docx.p7s
- Contract de servicii_LOT 1 si LOT 2.doc.p7s
- FisaDate_DF1131403.pdf
- formulare. docx.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.600.000 RON Adjudecat: 960.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de programare de software de aplicație pentru ”realiza… | 1.200.000 RON | LOGIC COMPUTER | 960.000 RON ↓20,0% |
| 2 | Servicii de programare de software de aplicație pentru dezvolta… | 400.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Terți susținători 1
INDECO SOFT SRL CUI RO 12960504
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Valoare atribuită
960.000 RON
din 1.600.000 RON estimat
40,0%
Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 640.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.