Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat
Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii cu titlul ”MODERNIZAREA SI EXTINDEREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC IN ORASUL BABADAG”
- Număr anunț
- SCN1087267
- Autoritate contractantă
- ORAS BABADAG (CUI 4508533)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.904.578 RON
- Valoare atribuită
- 2.455.970 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.06.2021 10:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1065195
- Termen limită
- 09.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115234
Documente
Documentația de atribuire
- 10. AVIZ Cultura s.pdf.p7s
- 11. AVIZ Telekom s.pdf.p7s
- 1. SF - anexe- RCAE_1 s.pdf.p7s
- 2. SF BABADAG V04 - RCAE_1 s (1).pdf.p7s
- 3. Audit luminotehnic+ anexe - RCAE_1 s (1).pdf.p7s
- 4.Anexa 6 Calcule luminotehnice ROM -RCAE_1 s (1).pdf.p7s
- 4. Model contract proiectare si executie.doc.p7s
- 5. Audit energetic +5Anexe -RCAE_1 s (1).pdf.p7s
- 5. Modele de formulare.doc.p7s
- 6.CU.pdf.p7s
- 7. AVIZ AquaServ s.pdf.p7s
- 8. AVIZ Enel s.pdf.p7s
- 9. Etapa de incadrare APM nr.805 s.pdf.p7s
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1115234.pdf
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Asociați 1
PROEX INSTAL CONSULTING SRL CUI 36670168
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EURO-AUDIT SERVICE SRL CUI RO 16869469
Valoare atribuită
2.455.970 RON
din 2.904.578 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 448.608 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.