Atribuită Anunț de participare

Servicii de întreținere și reparații ambarcațiuni din fibră de sticlă și motoarele ce le echipează, din dotarea ARBDD Tulcea

Număr anunț
SCN1087251
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
Furnizor / câștigător
PRONAUTICA SRL (CUI 17530567)
Cod CPV
50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.000 RON
Valoare atribuită
277.951,50 RON
Data publicării
09.06.2021 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1054825
Termen limită
22.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115209

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRONAUTICA SRL CUI RO 17530567

Valoare atribuită

277.951,50 RON

din 150.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.