Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat
Finalizarea obiectivului de investitii „Reabilitare şi extindere reţele apă şi canal, staţii de pompare apă potabilă, staţii de pompare apă uzată şi conducte de refulare – aglomerarea Întorsura Buzăului ” – Lot 2
- Număr anunț
- SCN1087250
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- TRICOMSERV SA (CUI 552064)
- Cod CPV
- 45232152-2 · Lucrari de constructii de statii de pompare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.500 RON
- Valoare atribuită
- 253.337,96 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.06.2021 09:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1057346
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115159
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1115159.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract semnat.pdf.p7s
- Vol 3 - Caiet de sarcini.zip.p7s
- Vol 4 - Liste de cantitati.zip.p7s
- Vol 5 - Planse.zip.p7s
- Vol 6 - Alte informatii.zip.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRICOMSERV SA CUI RO 552064
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STANDARD SRL CUI RO 3495249
Subcontractanți 1
NOVI CONSULT SRL CUI RO 13965984
Valoare atribuită
253.337,96 RON
din 280.500 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 27.162,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.