Anulată Anunț de participare

Furnizare prod. pt preşcolarii din grădiniţele cu prog. normal de 4 h de stat autorizate/acreditate şi partic. acreditate şi pt elevii din învăţăm. primar şi gimnazial de stat şi partic. din jud SM, în vederea degustării acestora cu ocazia zilelor tematice dedicate cons. de fructe și prod. lactate în cadrul măs.educative, aferente ,,Progr. pt școli al RO”, anul școlar 2021-2022, pe 2 loturi

Număr anunț
CN1037065
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.943 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
22.11.2021 09:17
Anunț de atribuire
CAN1069697
Termen limită
28.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1131433

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 173.943 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare miez de nuci 158.130 RON Anulat
2 Furnizare miere 15.813 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.