Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
Lucrări suplimentare - curenti slabi - la obiectivul de investiții "Rest de executat supraînălțare pavilion administrativ"
- Număr anunț
- SCN1087383
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
- Furnizor / câștigător
- EXPERIENCE SOURCE SRL (CUI 18021073)
- Cod CPV
- 45231600-1 · Lucrari de constructii de linii de comunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.601,71 RON
- Valoare atribuită
- 57.166,17 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2021 17:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1056291
- Termen limită
- 28.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115394
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie de atribuire - curenti slabi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1115394.pdf
- Formulare editabil.rar.p7s
- Formulare proiectant.pdf.p7s
- Plansa 1 detectie incendiu.pdf.p7s
- Plansa 2 curenti slabi.tif.p7s
- Plansa 3 curenti slabi.pdf.p7s
- Plansa 4.tif.p7s
- Plansa 5 curenti slabi.pdf.p7s
- Plansa 6 curenti slabi.pdf.p7s
- Plansa 7 curenti slabi.pdf.p7s
- Proiect tehnic curenti slabi.pdf.p7s
- Sectiunea III - Ciaet de sarcini - curenti slabi.pdf.p7s
- Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Sectiunea IV - proiect de contract - curenti slabi.pdf.p7s
- Sectiunea V - formulare.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERIENCE SOURCE SRL CUI RO 18021073
Valoare atribuită
57.166,17 RON
din 58.601,71 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 1.435,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.