Atribuită
Anunț de participare
Puncte de conexiune
- Număr anunț
- CN1037140
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Cod CPV
- 31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.647.336,20 RON
- Data publicării
- 25.11.2021 19:00
- Termen limită
- 05.01.2022 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 230-606855
- Documentație de atribuire
- DF1131654
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini, specificatii tehnici si anexa Puncte de conexiune 22.11.2021.rar.p7s
- DUAE_Puncte de conexiune.docx.p7s
- FisaDate_DF1131654.pdf
- formulare Puncte de conexiune.rar.p7s
- Instructiuni_Puncte de conexiune - 22.11.2021.pdf.p7s
- model acord cadru si contract subsecvent Puncte de conexiune 22.11.2021.rar.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ELECTRO-ALFA INTERNATIONAL S.A. CUI RO 7348194
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TELECOMPONENTI ROMANIA SRL CUI RO14330629
Terți susținători 1
DELTA TECHNOLOGY SRL CUI 04160810877
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.