Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

CARBURANTI

Număr anunț
SCN1087341
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.092,43 RON
Valoare atribuită
130.625,72 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
10.06.2021 09:05
Anunț de atribuire
SCNA1054888
Termen limită
22.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115331

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

130.625,72 RON

din 131.092,43 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 466,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.