Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Autocisterna
- Număr anunț
- SCN1087323
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 44611500-1 · Cisterne de apa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386.500 RON
- Valoare atribuită
- 386.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2021 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1059205
- Termen limită
- 28.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115293
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
386.000 RON
din 386.500 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.