- Număr anunț
- SCN1087481
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540.000 RON
- Valoare atribuită
- 871.992 RON
- Data publicării
- 11.06.2021 16:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1054854
- Termen limită
- 25.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115563
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie - Servicii internet-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1115563.pdf
- Formulare in format editabil-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
871.992 RON
din 540.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro