Atribuită
Anunț de participare
Pachet continuitate - consumabile sistem de monitorizare continua a glicemiei (pachet anual ce contine 55 senzori, 1 transmiter)
- Număr anunț
- CN1037211
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.306.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.924.000 RON
- Data publicării
- 27.11.2021 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072265
- Termen limită
- 27.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 232-610591
- Documentație de atribuire
- DF1131758
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
6.924.000 RON
din 6.306.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro