Atribuită Anunț de participare

Achizitie reactivi hematologie si biochimie compatibili cu aparatele Horiba

Număr anunț
SCN1087443
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.054,46 RON
Valoare atribuită
125.054,39 RON
Data publicării
11.06.2021 10:36
Anunț de atribuire
SCNA1054200
Termen limită
22.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115422

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458

Valoare atribuită

125.054,39 RON

din 125.054,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.