Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,7% sub estimat
Evaluare bunuri imobile ale Municipiului Ploieşti
- Număr anunț
- SCN1087545
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- EVALUARE SI EXPERTIZA JUDICIARA OLARU SI ASOCIATII S.R.L. (CUI 35773300)
- Cod CPV
- 79311410-4 · Evaluare a impactului economic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.200 RON
- Valoare atribuită
- 613.150 RON 38,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2021 16:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1057427
- Termen limită
- 28.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115677
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini si Anexa-AC evaluare bunuri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1115677.pdf
- Formular AC-Evaluare bunuri-iunie 2021.doc.p7s
- formular contract subsecvent Evaluare bunuri-iunie 2021.doc.p7s
- formulare-AC evaluare bunuri-iunie 2021.docx.p7s
- precizari cu privire la subcontractanti, terti si asociati_.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANINA STAR SRL CUI 3581471
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.E.C. CONSULTING S.R.L. CUI 21331864
Valoare atribuită
613.150 RON
din 1.000.200 RON estimat
38,7%
Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 387.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.