Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Reactivi standard aerob şi standard anaerob pentru hemocultură şi testarea bacteriologică a sângelui şi componentelor sanguine

Număr anunț
CN1037289
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.866.860 RON
Valoare atribuită
3.801.320 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
01.12.2021 23:00
Anunț de atribuire
CAN1077088
Termen limită
06.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 235-616157
Documentație de atribuire
DF1132118

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 3.801.320 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactiv standard aerob pentru hemocultură MEDICLIM S.R.L.,Novaintermed S.R.L. 3.801.320 RON
2 Reactiv standard anaerob pentru hemocultură

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

3.801.320 RON

din 3.866.860 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 65.540 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.