Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Bransamente gaze naturale

Număr anunț
CN1031950
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
INSTAL GAZ IMPEX SRL (CUI 15075427)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349.425 RON
Valoare atribuită
343.825 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
14.06.2021 09:43
Anunț de atribuire
CAN1064489
Termen limită
26.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1114312

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL GAZ IMPEX SRL CUI RO15075427

Valoare atribuită

343.825 RON

din 349.425 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 5.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.